clear float
clear float
Domov "Srdce v dlaních" - sociální služby Jiříkov
 
Právní forma: příspěvková organizace
Zřizovatel: Město Jiříkov
IČ: 47274581
Adresa: Filipov 65, Jiříkov 407 53
Telefon: 412 338 397

Mobil: 602 702 098
E-mail: info@ddfilipov.cz
Web: http://www.ddfilipov.cz
Statutární zástupce: Ing. Bc. Jan Sembdner
 
 

Domov "Srdce v dlaních" - sociální služby Jiříkov, dříve Domov důchodců Filipov má snahu dát stárnoucímu člověku víru v to, že může žít vysoce hodnotný život i ve společném domě, mimo rodinu, která mu už domovem být nemůže. Domov poskytuje sociální, zdravotní a společenské zázemí lidem, kteří se nemohou o sebe postarat a v domácím prostředí je jejich situace těžce řešitelná.
Nově také domov poskytuje sociální službydomova se zvláštním režimem a to osobám s Alzheimerovou demencí a těm, kteří potřebují trvalejší podporu ve zhoršeném zdravotním stavu, resp. osobám s chronickým onemocněním. Osobám, které žijí ve své domácnosti, v domácím prostředí, Domov nabízí a poskytuje od roku 2010 také terénní pečovatelskou službu. 

KALENDÁŘ AKCÍ

{datum:"den";}
evropský sociální fond v ČR EVROPSKÁ UNIE OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST Komunitní centrum Kostka Krásná Lípa PODPORUJEME VAŠI BUDOUCNOST - www.esfcr.cz
Projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.