clear float
clear float

Vzdělávání o komunitním plánování zajistí Ústecký kraj

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

dovolujeme si Vás a další zájemce z Vašeho okolí pozvat na otevřené vzdělávací programy, které se zabývají zejména komunitním plánováním, zapojováním veřejnosti do rozhodování a organizací a moderováním různých typů veřejných setkání. Jedná se o dovednosti, které je možno využít při projednávání různých témat s veřejností, při spolupráci s občany na tvorbě rozvojových dokumentů pro obce a kraje (strategické plány rozvoje v různých oblastech života, střednědobé plány rozvoje sociálních služeb atd.).

Programy jsou akreditovány Ministerstvem vnitra ČR.

Jedná se o programy:

Komunitní plánování sociálních služeb, tvorba střednědobého plánu rozvoje – 2denní program – 9. a 10. 4. 2013. Program je zaměřen na tvorbu střednědobého plánu rozvoje sociálních a souvisejících služeb metodou komunitního plánování.

 

Úvod do zapojování veřejnosti do rozhodování – jednodenní program zaměřený na podporu práce s veřejností, na různé techniky této práce a praktické příklady – 24. 4. 2013.

Veřejná setkání – oslovení veřejnosti, organizace, moderování – praktický seminář zaměřený na konkrétní způsoby organizace jednotlivých typů veřejných setkání (setkání u kulatých stolů, tvorba SWOT analýzy s veřejností, klasické veřejné setkání atd.) – 25. 4. 2013.

Maximální počet účastníků u všech uvedených programů je 10.

Podrobnosti o způsobu přihlášení naleznete v příloze  Jak_se_prihlasit, výši účastnického poplatku pak v jednotlivých pozvánkách.

Přejeme krásný den a těšíme se na setkání

Ing. Jitka Materová

ředitelka

 

o.s. Občan v akci

Plzeňská 66, 150 00 Praha 5

mobil: +420 602 690 660

e-mail: jitka@obcan.org

www.obcan.org

KALENDÁŘ AKCÍ

{datum:"den";}
kps_-_logo.jpg mpsv.png logomas_300.png  logo_opz_barva_cz.jpg
Projekt je financován z Operačního programu zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.